Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
S, M, L, XL, 2XL, 3XL

13,60 €

ks

Pánske tričká s originálnou potlačou pripravené špeciálne pre fanúšikov slovenského hokeja na majstrovstvá sveta v hokeji. viac

Výrobca: Ewident Kód produktu: Hokej6_p3KR Doprava a platba

Pánske tričko s krátkym rukávom vyrobené z mäkkej vzdušnej bavlny, ktorá ti dodáva dokonalý komfort nosenia každý deň. Výborné funkčné vlastnosti materiálu zaručujú odolnosť voči častému noseniu a praniu.100 % bavlna.

 

Pánske trička s potlačou ako aj bez potlače zo Slovenskej výroby EWIDENT sú vhodné na akúkoľvek príležitosť.  Trendové, módne a zároveň športové tričká sú ideálnou voľbou pre človeka, ktorý sa rád  pohybuje v spoločnosti, vyznáva pozitívny životný štýl a v obliekaní preferuje kompromis klassiku a konzervatívny životný štýl. Táto Slovenská výrobná  značka svoju históriu píše už od roku 1989. EWIDENT je tradičná rodinná Slovenská firma, ktorá kladie dôraz na rodinu, tradície, kvalitu a serióznosť.

Tričká prať maximálne na 30 stupňov vždy vyvrátené naruby!

Pokiaľ tričko nevyvrátite a potlač sa zoderie a bubon práčky, je to mechanické poškodenie. Všimnite si prosím návod na pranie v našich obchodných podmienkach.

 

Parametre
Veľkosť S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Farba Biela, Bordová, Červená
Materiál 100% Bavlna
Dĺžka rukáva Krátky rukáv
Vzor Potlač - motív