⭐⭐⭐⭐⭐ (5 z 5) Zuzana Haláková
Košeľa je neskutočne pohodlná a materiál je na dotyk oveľa kvalitnejší, než som čakala. Manžel v nej vyzerá veľmi elegantne a oceňujem, že aj po vypratí drží svoj pôvodný tvar. Všetkým desiatimi odporúčam každému
⭐⭐⭐⭐½ (4.5 z 5) Monika Kasanová
Kosela je pohodlna a kvalitna. Jedine male minus je, ze gombiky sli prvykrat zapinat trochu tazsie, ale po dvoch dnoch material povolil a teraz je to uz uplne super. Vsetkymi desiatimi odporucam kazdemu, kto hlada poctivy kusok oblecenia.
⭐⭐⭐⭐⭐ (5 z 5) Ľubica Moravčíková
Košeľa skvele sedí, goliér nikde netlačí a materiál je naozaj špičkový.
⭐⭐⭐½ (3.5 z 5) Mária Kubišová
Košeľa je kvalitatívne naozaj super a skvele sedí, no doručenie trvalo až týždeň.
⭐⭐⭐⭐⭐ (5 z 5) Milan Hruška
Mám poriadnu chlapskú postavu a zohnať košeľu, ktorá ma neškrtí a gombíky na bruchu mi nestrieľajú, je u nás priam zázrak, no táto vo veľkosti 6XL mi sadla úplne perfektne.
⭐⭐⭐⭐⭐ (5 z 5) Erika Kovácsová
Materiál je na dotyk veľmi príjemný, manželovi košeľa dokonale sadla a vyzerá v nej skutočne elegantne.
⭐⭐⭐⭐½ (4.5 z 5) Renáta Tóthová
Košeľa je nakoniec super, aj keď najskôr mi firma omylom dodala zlú farbu, no hneď po nahlásení sa mi ospravedlnili a obratom poslali tú správnu.
⭐⭐⭐⭐⭐ (5 z 5) Katarína Bednárová
Materiál košele je naozaj príjemný a kvalitný. Strih manželovi sadol úplne presne, nikde ho neťahá. S nákupom sme veľmi spokojní a určite objednáme znova.
⭐⭐⭐⭐⭐ (5 z 5) Jana Pastorkova
Krasna kosela, material je naozaj velmi prijemny na dotyk. Kupila som ju pre manzela ako darcek a sedi mu perfektne, strih je velmi pohodlny. Urcite odporucam kazdemu polovníkovi, je to top kúsok.
⭐⭐⭐⭐⭐ (5 z 5) Hana Donová
Posielam srdečný pozdrav zo Švajčiarska! Objednala som pre manžela košeľu vo veľkosti 5XL a sme obidvaja neskutočne spokojní, pretože mu sadla ako uliata. Nájsť v tejto veľkosti takýto kvalitný materiál a skvelý strih je pre nás hotový zázrak, takže nákup určite odporúčam.
⭐⭐⭐⭐ (4 z 5) Vlasta Mikulová
Košeľa je veľmi pekná a kvalitná, no dávam o hviezdičku menej, keďže firma uvádzala, že je skladom, no doručenie nakoniec trvalo vyše týždňa. Na druhej strane, bolo to tesne pred Vianocami, takže chápem vtedajší zhon a dlhšiu dobu dodania u kuriérov, no s produktom som inak veľmi spokojná.